MECI
26.09.18 | a 2-a rundă | Nadiya Kolb | Mariya Poduraeva | 6-0, 6-0 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Nadiya Kolb | Mariya Poduraeva | |
Prima administrare % | 15/35 (43%) | 21/37 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 13/15 (87%) | 9/21 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/20 (65%) | 2/16 (13%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/37 (70%) | 9/35 (26%) |
Total puncte câştigate | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Greșeli duble | 2 | 4 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nadiya Kolb | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadiya Kolb | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadiya Kolb | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Mariya Poduraeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nadiya Kolb | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.04.01, 22 Vârsta
22.04.01, 22 Vârsta
Nadiya Kolb vs. Mariya Poduraeva - meciuri reciproce
26.09.18 | a 2-a rundă | Nadiya Kolb | Mariya Poduraeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Nadiya Kolb form & Mariya Poduraeva form
Nadiya Kolb - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.23 Semifinală | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - retragere | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Mariya Poduraeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detaliu meci |