MECI
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Nikola Breckova | Alisa Axyanova | 6-3, 6-1 | W15 Kaltenkirchen | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
11.05.00, 23 Vârsta
11.05.00, 23 Vârsta
Nikola Breckova vs. Alisa Axyanova - meciuri reciproce
10.06.19 | 1-a rundă de calif. | Nikola Breckova | Alisa Axyanova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Kaltenkirchen | Zgura |
Nikola Breckova form & Alisa Axyanova form
Nikola Breckova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
16.09.22 Sfert de finală | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detaliu meci | |
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.22 1-a rundă | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.22 Calificare | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Alisa Axyanova - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
21.09.21 Calificare | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
19.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.08.21 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
03.08.21 Calificare | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
02.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
13.02.20 Calificare | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detaliu meci | |
26.11.19 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci |