MECI
15.12.20 | 1-a rundă de calif. | Beatris Spasova | Laure Line Glaude | 2-6, 6-1, 10-7 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Bulgaria
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
02.04.02, 22 Vârsta
11503 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Beatris Spasova vs. Laure Line Glaude - meciuri reciproce
15.12.20 | 1-a rundă de calif. | Beatris Spasova | Laure Line Glaude | 2-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Beatris Spasova form & Laure Line Glaude form
Beatris Spasova - ultimele meciuri
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Galena Krastenova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Fort - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ureke | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Verena Gantschnig | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruien Zhang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.12.22 a 2-a rundă | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.12.22 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-4, 2-0, Mariana Drazic - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.22 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.22 1-a rundă | vs. Chiara Fornasieri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.22 Calificare | vs. Daria Shalamanova | 1-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
14.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
17.10.22 Calificare | vs. Doga Turkmen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Elizara Yaneva | 0-3, - Beatris Spasova - retragere | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Julieta Honrubia Andrino | 6-2, 5-7, 0-10 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
10.08.22 1-a rundă | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Emma Tothova | 1-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.22 1-a rundă | vs. Elina Zakharova | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci |
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |