MECI
24.01.22 | 2-a rundă de calif. | Diana Martynov | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 6-4 | W25 Manacor | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Diana Martynov vs. Lucia Cortez Llorca - meciuri reciproce
24.01.22 | 2-a rundă de calif. | Diana Martynov | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 6-4 | detaliu meci | W25 Manacor | Hard |
Diana Martynov form & Lucia Cortez Llorca form
Diana Martynov - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
23.04.24 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Sada Nahimana | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.24 Calificare | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - retragere | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detaliu meci |
Lucia Cortez Llorca - ultimele meciuri
W100 Oeiras - Zgura | ||||
22.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Chiasso - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Zaragoza - Zgura | ||||
10.04.24 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
09.04.24 Calificare | vs. Eleni Christofi | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Semifinală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detaliu meci |