MECI
30.05.17 | 1-a rundă | Gozal Ainitdinova | Margarita Lazareva | 6-0, 7-5 | Andijan | Hard |
STATISTICI MECI
Gozal Ainitdinova | Margarita Lazareva | |
Prima administrare % | 34/55 (62%) | 45/71 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/34 (56%) | 22/45 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/21 (67%) | 7/26 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 7/16 (44%) | 3/4 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/71 (59%) | 22/55 (40%) |
Total puncte câştigate | 75/126 (60%) | 51/126 (40%) |
Greșeli duble | 1 | 10 |
ași |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Gozal Ainitdinova vs. Margarita Lazareva - meciuri reciproce
30.05.17 | 1-a rundă | Gozal Ainitdinova | Margarita Lazareva | 6-0, 7-5 | detaliu meci | Andijan | Hard |
Gozal Ainitdinova form & Margarita Lazareva form
Gozal Ainitdinova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
26.04.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-3, - Gozal Ainitdinova - retragere | detaliu meci | |
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
24.04.24 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
19.04.24 Sfert de finală | vs. Anastasia Sukhotina | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Dana Baidaulet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Le Yi Liu | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.12.23 Calificare | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 7-69, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zongyu Li | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Vaidehi Chaudhari | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.08.23 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-76, 10-7 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kisa Yoshioka | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Sandeepti Singh Rao | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 La - Hard | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 La - Hard | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-75 | detaliu meci |
Margarita Lazareva - ultimele meciuri
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
24.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.02.20 Calificare | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
08.10.19 1-a rundă | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |