MECI
15.09.19 | 1-a rundă de calif. | Ilinca Dalina Amariei | Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | W25 Arad | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
15.12.00, 23 Vârsta
15.12.00, 23 Vârsta
Ilinca Dalina Amariei vs. Iulia Vlaiculescu - meciuri reciproce
15.09.19 | 1-a rundă de calif. | Ilinca Dalina Amariei | Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W25 Arad | Zgura |
Ilinca Dalina Amariei form & Iulia Vlaiculescu form
Ilinca Dalina Amariei - ultimele meciuri
W35 Hammamet - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
12.04.24 Sfert de finală | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.04.24 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 4-1, Denislava Glushkova - retragere | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
24.02.24 Sfert de finală | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - retragere | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
20.01.24 Semifinală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - retragere | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci |
Iulia Vlaiculescu - ultimele meciuri
W15 Sozopol - Hard | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Stefana Lazar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastassia Pantelic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
10.09.18 Calificare | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Yoana Petkova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Cristina Ene | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Focsani - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
Curtea De - Zgura | ||||
24.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Iordache | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tayna Mendes | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Cula | 2-6, 0-6 | detaliu meci |