Rusia
18.04.01, 23 Vârsta
18.04.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
19.10.91, 32 Vârsta
19.10.91, 32 Vârsta
Elizaveta Gurianova vs. Sofia Vaynberg - meciuri reciproce
04.08.18 | 1-a rundă de calif. | Sofia Vaynberg | Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Kazan | Zgura |
Elizaveta Gurianova form & Sofia Vaynberg form
Elizaveta Gurianova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Laalitya Kalluri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Annika Barth | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-4, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Christine Gouws | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Laura Galdano | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Jane Thorne | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Caroline Brack | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lauryn Jacobs | 6-2, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Melissa Boyden | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 3-6, 6-4, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Emiliia Kats | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Trunet | 6-2, 3-6, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Calificare | vs. Karina Jumazhanova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Milanese | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Barbare Eristavi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Domova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Rutuja Bhosale | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
01.02.22 Calificare | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kette | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kette | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
28.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Shaydullina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Sofia Vaynberg - ultimele meciuri
W25 Almaty - Zgura | ||||
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ust - Hard | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.08.22 1-a rundă | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
17.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
24.11.21 1-a rundă | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.11.21 Calificare | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
22.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.21 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.04.19 Calificare | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tel - Hard | ||||
26.03.19 Calificare | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detaliu meci |