MECI
18.06.19 | Calificare | Andjela Jocovic | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Serbia
11.01.01, 23 Vârsta
11.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
22.04.01, 23 Vârsta
22.04.01, 23 Vârsta
Andjela Jocovic vs. Mariya Poduraeva - meciuri reciproce
18.06.19 | Calificare | Andjela Jocovic | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Andjela Jocovic form & Mariya Poduraeva form
Andjela Jocovic - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
05.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
28.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.21 Calificare | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - retragere | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.21 a 2-a rundă | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.02.21 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.12.20 Calificare | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.12.20 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.12.20 Calificare | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.20 Calificare | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.11.20 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detaliu meci |
Mariya Poduraeva - ultimele meciuri
W50 Lopota - Hard | ||||
23.04.24 1-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.04.24 Calificare | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 1-6, 10-2 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
16.04.24 Calificare | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.04.24 Calificare | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.08.23 Calificare | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detaliu meci | |
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detaliu meci |