MECI
22.05.23 | 2-a rundă de calif. | Nazar Oliynykov | Stevan Popovic | 7-5, 3-6, 10-7 | M15 Brcko | Zgura |
STATISTICI MECI
Croatia
14.10.05, 18 Vârsta
14.10.05, 18 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
29.10.01, 22 Vârsta
29.10.01, 22 Vârsta
Nazar Oliynykov vs. Stevan Popovic - meciuri reciproce
22.05.23 | 2-a rundă de calif. | Nazar Oliynykov | Stevan Popovic | 7-5, 3-6, 10-7 | detaliu meci | M15 Brcko | Zgura |
Nazar Oliynykov form & Stevan Popovic form
Nazar Oliynykov - ultimele meciuri
M15 Split - Zgura | ||||
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Alessandro Ragazzi | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
M15 Dubrovnik - Zgura | ||||
16.04.24 1-a rundă | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Manuel Lazic | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Andrea Fiorentini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Goksu Unalmiser | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Federico Campana | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Louroi Martinez | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 Calificare | vs. Berk Ilkel | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Morris Kipcak | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yaraslav Shyla | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
M25 Antalya - Zgura | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
M15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mert Naci Turker | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Thomas Mathys | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Mili Poljicak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Thomas Kostka | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denis Constantin Spiridon | 1-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.23 Calificare | vs. Benjamin Pietri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-1, 5-7, 10-3 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-2, 2-0, Piotr Kusiewicz - retragere | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Garbero | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kevin Edengren | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
M15 Pirot - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Shendrit Deari | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Peter Nad | 6-2, 1-6, 10-5 | detaliu meci |
Stevan Popovic - ultimele meciuri
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Jannik Maute | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - retragere | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | detaliu meci | |
M25 Osijek - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | detaliu meci | |
M15 Novi - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
M15 Belgrade - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | detaliu meci | |
M15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
M15 Brcko - Zgura | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
M25 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
M15 Osijek - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | detaliu meci |