MECI
16.10.23 | 2-a rundă de calif. | Sara Sarinova | Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-4 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
24.01.05, 19 Vârsta
24.01.05, 19 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Sara Sarinova vs. Margarita Ignatjeva - meciuri reciproce
16.10.23 | 2-a rundă de calif. | Sara Sarinova | Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Sara Sarinova form & Margarita Ignatjeva form
Sara Sarinova - ultimele meciuri
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Jana Fett | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-4, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Gaia Parravicini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
24.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
16.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Andrienko | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Karina Dunda | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Lana Stanisic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
25.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 6-2, 2-6, 10-1 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.04.23 Calificare | vs. Nina Alibalic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Hristina Ljuba | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.23 Calificare | vs. Yujiao Che | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Sysoeva | 7-64, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yexin Ma | 4-6, 0-6 | detaliu meci |
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |